Rami Malek w jednej z głównych ról nowego Jamesa Bonda?

/ 28 lutego, 2019

Jak podaje magazyn „NME” Rami Malek jest jednym z największych kandydatów na rolę głównego czarnego charakteru w nowym filmie Jamesa Bonda z Danielem Craigem. Rami Malek ponoć zakończył zdjęcia do ostatniego sezonu serialu „Mr. Robot” i teraz negocjuje warunki kontraktu w producentami dwudziestej piątej części przygód Agenta 007.

Rami Malek odbiera Oscara [WIDEO]

Rami Malek został zapytany o tę rolę przez magazyn „ET” i odpowiedział:

Bardzo chciałbym zagrać rolę głównego antagonisty. Byłoby to spełnienie mojego kolejnego marzenia.

Rami Malek w zeszłym tygodniu został nagrodzony Oscarem za swoją rolę w „Bohemian Rhapsody”.

%%REKLAMA%%

Prace nad dwudziestą piątą częścią przygód Jamesa Bonda mają rozpocząć się w marcu, natomiast premierę zaplanowano na 14 lutego 2020 roku. Wiadomo oficjalnie, że w rolę główną po raz kolejny (i – prawdopodobnie – ostatni) wcieli się Daniel Craig. Udział w produkcji potwierdzili także Naomie Harris (Miss Moneypenny), Ben Whishaw (Q) i Rory Kinnear.

Przypomnijmy – nowa część przygód agenta 007, pod roboczym tytułem „James Bond 25” miała trafić na ekrany w listopadzie 2019 roku. Prace nad nią zostały jednak zawieszone – na trzy miesiące przed planowanym startem – ze względu na odsunięcie reżysera Danny’ego Boyle’a mającego na koncie takie filmy jak „Slumdog. Milioner z ulicy” czy „Trainspotting”.

Wcześniej mówiło się, że do roli antagonisty brany był pod uwagę Tomasz Kot.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także