Rammstein w Polsce. Wiemy, kto zaprezentuje się w roli supportu na PGE Narodowym

/ 9 maja, 2022
fot. Olaf Heine

Zespół Rammstein ogłosił gości specjalnych, którzy zaprezentują się podczas tegorocznej trasy koncertowej po Europie.


Rammstein zagra w Polsce 16 lipca, a koncert odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Zespół ogłosił właśnie wykonawców, którzy pojawią się jako support podczas tegorocznego tournée.

Podczas pierwszej części trasy zaprezentują się Duo Jatekok, natomiast drugiej – Duo Abélard. Do Polski przyjedzie zatem drugiej duet, o którego sile stanowią pochodzące z Francji pianistki. Również one otwierały koncert Rammstein, który odbył się w 2019 roku w Chorzowie.

Dort am Klavier for the band’s 2022 Europe & North America Stadium Tours: Rammstein are very pleased to announce Duo Jatekok and Duo Abélard as their support acts! Tickets: www.rammstein.de/tickets

Opublikowany przez Rammstein Piątek, 6 maja 2022

Ostatnio światowe media obiegła informacja, jakoby Rammstein miał zagrać obszerne tournée promujące album „Zeit” również w przyszłym roku, ale niedługo po opublikowaniu tych doniesień pojawiło się dementi.

Na nieoficjalnej liście koncertów widniał również występ niemieckiego zespołu na PGE Narodowym, który rzekomo miał odbyć się 13 lipca 2023 roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także