Rammstein zagra w Polsce kolejny koncert!

/ 24 czerwca, 2019

Już 24 lipca 2019 roku Rammstein wystąpi w na Stadionie Śląskim w Chorzowie w ramach promocji wydanej w tym roku płyty. Do koncertu został dokładnie miesiąc, a emocje rosną z każdym dniem. Warto wspomnieć, że polski koncert zespołu wyprzedał się w bardzo szybkim tempie, co oznacza tylko jedno – zapotrzebowanie na występy Niemców są w naszym kraju ogromne.

Rammstein odniósł gigantyczny sukces z nową płytą

Rammstein najwyraźniej ma tego świadomość, ponieważ na opublikowanej właśnie grafice zapowiadającej koncerty w 2020 roku pojawiła się Warszawa! Wiadomo na razie, że grupa pojawi się na PGE Narodowym. Nie znamy żadnych szczegółów związanych z przyszłoroczną trasą Rammstein po Europie, ale wcześniej czy później zostaną one ujawnione.

Rammstein w „Teraz Rocku”

Na 12 stronach, które znalazły się w czerwcowym „Teraz Rocku”, przypomnieliśmy niezwykle ciekawą historię niemieckiego zespołu Rammstein. Nasi redaktorzy postanowili również zrecenzować wszystkie wydawnictwa popularnej w naszym kraju grupy. Wkładka poświęcona wykonawcy jest bogato ilustrowana i pełna ciekawostek, które powinien znać każdy fan ich twórczości.

%%REKLAMA%%

Jeśli jesteś zainteresowany czerwcowym „Teraz Rockiem”, nie zwlekaj. W kioskach będzie on do nabycia tylko do wtorku, 25 czerwca. Możesz go oczywiście kupić w naszym sklepie internetowym, gdzie będzie dostępny również po zakończeniu regularnej sprzedaży w kioskach.  

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także