Rammstein zmuszony do przełożenia części trasy po Europie. Co z występem w Polsce?

/ 17 kwietnia, 2020

Rammstein miał zagrać dużą trasę koncertową w te wakacje, ale te plany mogą spalić na panewce. Już teraz niektóre kraje zakazały organizacji imprez masowych do końca sierpnia, co oznacza odwołanie kilku koncertów grupy. Formacja napisał o sprawie w swoich mediach społecznościowych:

Niedawno kilka rządów zdecydowało o przedłużeniu zakazu na organizację imprez masowych, co wpłynęło na niektóre nasze plany w związku z Rammsteint Tour 2020. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu wraz z naszymi partnerami w poszczególnych krajach. Liczymy na wyrozumiałość ze strony osób, które kupiły bilety na te koncerty.

Niemiecki zespół zapewnił, że jak tylko zapadną ostateczne decyzje, zostaną one bezzwłocznie przekazane.

%%REKLAMA%%

W grupie państw, które zakazały organizacji imprez masowych do końca wakacji, nie ma Polski, ale mimo wszystko występ Rammstein zaplanowany na 17 lipca (PGE Narodowy) stoi pod znakiem zapytania.

Z jednej strony wspomniany zakaz może jeszcze zostać nałożony przez polski rząd, a z drugiej – trudno sobie wyobrazić, że Rammstein odwoła lub zmieni termin tylko części koncertów, a pozostałe odbędą się zgodnie z planem. W zaistniałych okolicznościach należy założyć, że trasa zespołu zostanie przełożona w całości. Na oficjalne wieści musimy jednak jeszcze trochę poczekać.

Wpis Rammstein:


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także