Randy Blythe mówi, czy jest zespół, który może zastąpić Metallicę

/ 11 czerwca, 2020

Wokalista Lamb Of God w wywiadzie dla radia 90.3 WMSC został zapytany, czy widzi zespoły, które będą w stanie zająć miejsce takich grup jak Metallica, Iron Maiden czy Judas Priest, kiedy te odejdą na emeryturę.

Randy Blythe powiedział:

Nie wiem, jaki zespół przejmie legendę. Uwielbiam Gojirę, stają się coraz lepsi, ale nie są dużo młodsi od nas. Robią to od dawna. Nie mam pojęcia. Myślę, że nie będzie drugiego takiego zespołu jak Metallica czy Ironi, bo wtedy były inne czasy, było znacznie mniej muzyki. Niewiele zespołów było w stanie się wyróżnić, a dziś mamy pierdyliard zespołów.

Muzyczna scena jest wielka, co jest dobre, ale też problematyczne zwłaszcza dla młodych zespołów, które chcą się przebić. Kiedyś tak nie było.

%%REKLAMA%%

Lamb Of God w przyszły tygodniu wyda nowy album zatytułowany po prostu „Lamb Of God”.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także