Raper aresztowany za to, że zapalił skręta na scenie [WIDEO]

/ 13 sierpnia, 2018

Ariyan Arslani, znany jako Action Bronson, to amerykański raper i gwiazda telewizji, którego najnowszy album, zatytułowany „Blue Chips 7000” ukazał się w sierpniu 2017 roku. Artysta został aresztowany w Kosowie, gdzie podczas koncertu na muzycznym festiwalu Sunny Hill, zapalił skręta.

Action Bronson, według relacji świadków, podczas swojego koncertu zapalił skręta, zaciągnął się kilkakrotnie, po czym rzucił nim w publiczność. Niestety prawo w Kosowie zabrania posiadania i stosowania marihuany i jak się okazało, władze dość surowo jego przestrzegają. Bronson został więc zatrzymany przez policję tuż po tym, jak zszedł ze sceny i doprowadzony do aresztu. Według doniesień „TMZ” kilka godzin później raper został zwolniony, prawdopodobnie po tym, jak wpłacono za niego kaucję.

Poniżej możecie obejrzeć moment, gdy Action Bronson zapala skręta. To właśnie te kilka sekund sprawiły mu feralnego dnia kłopoty.

Action Bronson urodził się w 1983 roku w Nowym Jorku, jego ojciec jest albańskim muzułmaninem, a matka żydówką. Zanim rozpoczął karierę rapera, był kucharzem i miał własny program kulinarny „Action in the Kitchen”.

Jego debiutancki album ukazał się w 2011 roku pod tytułem „Dr. Lecter”. Od tamtej pory nagrał cztery albumy studyjne, na koncie ma też karierę w programach typu reality show.

rf | fot. Coup d'Oreille

KOMENTARZE

Przeczytaj także