Refused wystąpi w Polsce [DATA, BILETY]

/ 3 marca, 2020

Refused przyjedzie do Polski na jeden koncert. Legendarna grupa hardcore’owa wystąpi 23 września w warszawskim klubie Proxima. Bilety trafią do sprzedaży już 4 marca o godzinie 10.00.

Refused powstał w Szwecji w 1991 roku. Grupa zadebiutowała w 1994 roku albumem „This Just Might Be… the Truth” w 1994 roku. Najsłynniejszym albumem pozostaje jednak trzeci, „The Shape Of Punk To Come” z 1998 roku, który zainspirował wiele punkowych i hardcore’owych zespołów młodego pokolenia. Tuż po wydaniu tej płyty Refused się rozpadł, ale po wielu latach wrócił. Od czasu powrotu wydał dwie płyty: „Freedom” (2015) i „War Music” (2019).

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także