„Rekinado 6” już w lipcu. Pierwsze szczegóły filmu

/ 20 lutego, 2018

Fin Shepard, główny bohater serii „Rekinado”, w szóstej części będzie musiał zmierzyć się nie tylko z tornadem wypełnionym rekinami, ale również stoczyć walkę z historycznymi kataklizmami i wziąć udział w ważnych dla całej ludzkości wydarzeniach – serwis „Global Swarming” wspomina chociażby o biblijnej powodzi, dinozaurach, a także walce z nazizmem.

„Everything Sucks!”. Podobnie zapamiętaliście lata 90.?

Wszystko dzięki zakończeniu piątej części „Rekinada”, w której pojawił się portal teleportujący. Kolejna odsłona serii będzie opierała się na fakcie, że ów portal będzie jednocześnie wehikułem czasu, a film będzie luźno nawiązywał do kultowej serii „Powrót do przyszłości”.

W sieci pojawił się również opis „Rekinado 6” – dokładki taki, jakiego fani serii mogliby się spodziewać:

Finn odkrywa, że dzięki Rekinadom można podróżować w czasie. Postanawia więc uratować świat oraz przywrócić do życia swoją rodzinę. Podczas misji będzie walczył z nazistami, dinozaurami, rycerzami, a nawet przepłynie się Arką Noego.

W sieci dostępne jest również zdjęcie plakatu, który prawdopodobnie będzie promował szóstą, nienazwaną jeszcze część:

Premierę filmu zaplanowano na 25 lipca tego roku. Nieoficjalnie mówi się, że w szóstej części zagrają znani z poprzednich Ian ZeringTara Reid czy Cassie Scerbo.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także