Reżyser „Rocketmana” opowie historię zespołu The Clash?

/ 3 lutego, 2020

Najpierw przejęcie reżyserii „Bohemian Rhapsody”, a następnie praca nad „Rocketmanem” – nic dziwnego, że Dexter Fletcher uznawany jest obecnie za największego eksperta od opowiadania historii słynnych wykonawców. Właśnie z tego powodu został on zapytany przez NME, losy którego zespołu będzie chciał opowiedzieć w kolejnym filmie.

Bez większego zastanowienia wskazał The Clash:

Zrobili co prawda swój film wiele lat temu, ale to mógłby być interesujący temat. Nie chcę jednak angażować się w muzyczną biografię w najbliższym czasie. Jeśli za 10 lat temat The Clash będzie nadal aktualny, to świetnie.

– powiedział reżyser.

Obecnie Dexter Fletcher pracuje nad trzecią odsłoną przygód Sherlocka Holmesa, w którym ponownie zobaczymy Roberta Downeya Jr., a także Jude’a Lawa. Premiera filmu zapowiedziana jest na 2021 rok. Fletcher od dłuższego czasu łączy reżyserię z aktorstwem. Choć ma na swoim koncie sporo ról, a na ekranach gości od 1976 roku, znacznie bardziej doceniany jest za swoje osiągnięcia reżyserskie.

%%REKLAMA%%

„Rocketman” nominowany był do trzech Złotych Globów, ale ostatecznie zdobył dwa. Poza „najlepszym aktorem w komedii lub musicalu”, doceniono go również za utwór „I'm Gonna Love Me Again”. Wspomniany utwór powalczy o Oscara.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także