Ørganek opublikował nowy utwór. Posłuchaj „Pogo”! [WIDEO]

/ 16 lipca, 2020

Jak napisano w serwisie YouTube, utwór „Pogo” to pierwszy singiel zapowiadający nową płytę grupy Ørganek. Premierę wydawnictwa zaplanowano na jesień tego roku.

Polska pękła na pół, a nad nią odbywa się kolejny chocholi taniec. Pogo. Jeden na drugiego, byleby uderzyć z całej siły. Najlepszą obroną jest podobno atak. Musimy ją teraz wspólnie zacząć zlepiać. Człowiek z człowiekiem. Ale żeby to zrobić, musimy najpierw zrozumieć dlaczego pękła.

– napisano w opisie utworu.

Wyreżyserowany przez duet Szupica/Kiziewicz teledysk do utworu „Pogo” prezentujemy poniżej:

%%REKLAMA%%

Trasa w ramach promocji singla

Przypomnijmy, że niedawno Tomasz Organek ogłosił – jak sam nazwał – „mini trasę” po Polsce. Muzyk w lipcu i sierpniu odwiedzi siedem miast, wśród których znalazły się chociażby Warszawa, Łódź, Poznań czy Kraków. To skromne tournée zorganizowane zostało w związku z promocją singla „Pogo”.

Poniżej plakat promujący trasę Ørganka:

Bilety na wszystkie koncerty trafiły już do sprzedaży. 


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

mg | fot. Oskar Szramka

KOMENTARZE

Przeczytaj także