Richard Ashcroft zgubił narkotyki na wizji? Artysta reaguje [WIDEO]

/ 24 września, 2018

Richard Ashcroft wystąpił w sobotę w programie telewizyjnym „Soccer AM” dotyczącym piłki nożnej. W jego występie nie byłoby nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że w pewnym momencie z jego kieszeni wypadła podejrzana paczuszka.

Ujęcie to szybko obiegło internet, a niektórzy fani zaczęli się zastanawiać, czy przypadkiem nie były to narkotyki.

Richard Ashcroft postanowił osobiście zareagować na zamieszanie, publikując w sieci film. Mówi w nim:

Krótka piłka do wszystkich trolli z Twittera, którzy próbują wybić się na moim nazwisku i do ludzi, którzy prawią morały. Po pierwsze: nie mam żadnego związku z kokainą od dekad. Po drugie: nawet nie próbujcie spekulować, co wypadło z mojej kieszeni. I nie wciągajcie w to moich dzieci.

Stąpacie po kruchym lodzie. Nie próbujcie mnie oczerniać. Mój ojciec nie lubił śmieci i ja też nie lubię śmieci. Ale w kieszeni mam bałagan. W The Verve byłem znany jako Colombo, więc najpierw sprawdźcie fakty.

Richard Ashcroft zdobył sławę, jako lider zespołu The Verve, z którym nagrał cztery albumy w latach 1993-2008. Największy sukces odniósł album „Urban Hymns” z 1997 roku, który w Wielkiej Brytanii pokrył sie 11-krotną platyną.

Od 2000 roku Ashcroft działa także jako artysta solowy, a jego najnowszy album ukaże się 19 października 2018 roku pod tytułem „Natural Rebel”.

rf | fot. Ed Webster

KOMENTARZE

Przeczytaj także