Richie Faulkner (Judas Priest) ocenił sceniczny powrót K.K. Downinga

/ 19 sierpnia, 2019

11 sierpnia podczas Bloodstock Open Air pojawili się Ross „The Boss” Friedman oraz K.K. Downing. Dla tego drugiego był to sceniczny powrót po niemalże dekadzie, kiedy to zagrał ostatni koncert z Judas Priest.

O zdanie na temat występu legendarnego gitarzysty zapytany został Richie Faulkner, obecny członek Judas Priest, który był następcą K.K. Downinga. Pytanie zadał mu jeden z fanów na Twitterze – oto jego odpowiedź:

Tak [widziałem ten występ] i uważam, że wyglądał i brzmiał świetnie. Dobrze ponownie zobaczyć go w miejscu, do którego przynależy, czyli na scenie.

Wpis w oryginale:

Jeszcze przed koncertem K.K. Downing przyznał, że cieszy się na sceniczny powrót:

Jestem zachwycony i naprawdę nie mogę się doczekać, żeby wraz Rossem przywitać naszych fanów ze sceny. Dla mnie, jak wiadomo, będzie to powrót po zdecydowanie zbyt długiej nieobecności, dlatego mam nadzieję zobaczyć sporo znajomych twarzy podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Prawdziwy metalowiec dla prawdziwych metalowców podczas najlepszego metalowego festiwalu w Wielkiej Brytanii.

Na Bloodstock Open Air 2019, który odbył się między 8 a 11 sierpnia, zagrali między innymi: Sabaton, Anthrax, Scorpions, Dimmu Borgir, Anthrax, Cradle of Filth, Children of Bodom czy Parkway Drive.

%%REKLAMA%%

K.K. Downing rozstał się z Judas Priest w 2011 roku i przez pewien czas przestał pojawiać się mediach. Obecnie chętnie udziela wywiadów, w których komentuje obecne poczynania swojego byłego zespołu – często jest niezwykle krytyczny. Mimo takiej sytuacji, był mocno zdziwiony, gdy grupa nie poprosiła go o zastąpienie chorego Glenna Tiptona.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także