Richie Faulkner komentuje występ Judas Priest z K.K. Downingiem i Glennem Tiptonem

/ 7 listopada, 2022


Zespół Judas Priest z okazji wprowadzenia do Rock’n’Roll Hall Of Fame wystąpił w wyjątkowym składzie.


5 listopada Judas Priest wystąpił na imprezie z okazji włączenia do Rock’n’Roll Hall Of Fame. Oprócz aktualnego składu włączeni zostali także byli członkowie: K.K. Downing, Les Binks i nieżyjący już Dave Holland.

Zespół w poszerzonym o Downing i Binksa składzie wystąpił w trakcie ceremonii wykonując utwory „Another Thing Comin’”, „Breaking The Law” i „Living After Midnight”. Na scenie pojawił się też Glenn Tipton, który jest członkiem Judas Priest, ale z przyczyn zdrowotnych rzadko z nim występuje.

Gitarzysta Richie Faulkner skomentował ten występ:

Co za noc! Jestem pewien, że każdego zalewały emocje, także fanów, ale bycie tam z Glennem Tiptonem i K.K. Downingiem jako część gitarowego trio Judas Priest to doświadczenie, którego nigdy nie zapomnę.

Występ zespołu możecie obejrzeć poniżej.

https://youtu.be/fQI9unurhmg

Do Hall Of Fame Judas Priest wprowadził Alice Cooper.

Judas Priest został włączony do Rock’n’Roll Hall Of Fame w kategorii Musical Excellence. Nagrodę w tej kategorii dostają artyści, muzycy, kompozytorzy i producenci, których oryginalność miała wielki wpływ na muzykę. Judas Priest nominowany był też w podstawowej kategorii, ale nie zdobył wymaganej liczby głosów.

KOMENTARZE

Przeczytaj także