Richie Faulkner komentuje występ Judas Priest z K.K. Downingiem i Glennem Tiptonem

/ 7 listopada, 2022


Zespół Judas Priest z okazji wprowadzenia do Rock’n’Roll Hall Of Fame wystąpił w wyjątkowym składzie.


5 listopada Judas Priest wystąpił na imprezie z okazji włączenia do Rock’n’Roll Hall Of Fame. Oprócz aktualnego składu włączeni zostali także byli członkowie: K.K. Downing, Les Binks i nieżyjący już Dave Holland.

Zespół w poszerzonym o Downing i Binksa składzie wystąpił w trakcie ceremonii wykonując utwory „Another Thing Comin’”, „Breaking The Law” i „Living After Midnight”. Na scenie pojawił się też Glenn Tipton, który jest członkiem Judas Priest, ale z przyczyn zdrowotnych rzadko z nim występuje.

Gitarzysta Richie Faulkner skomentował ten występ:

Co za noc! Jestem pewien, że każdego zalewały emocje, także fanów, ale bycie tam z Glennem Tiptonem i K.K. Downingiem jako część gitarowego trio Judas Priest to doświadczenie, którego nigdy nie zapomnę.

Występ zespołu możecie obejrzeć poniżej.

Do Hall Of Fame Judas Priest wprowadził Alice Cooper.

Judas Priest został włączony do Rock’n’Roll Hall Of Fame w kategorii Musical Excellence. Nagrodę w tej kategorii dostają artyści, muzycy, kompozytorzy i producenci, których oryginalność miała wielki wpływ na muzykę. Judas Priest nominowany był też w podstawowej kategorii, ale nie zdobył wymaganej liczby głosów.

KOMENTARZE

Przeczytaj także