Richie Kotzen zapowiedział koncert w Polsce [DATA, BILETY]

/ 21 stycznia, 2020

 

Amerykański wirtuoz gitary i jedna z gwiazd zeszłorocznej edycji festiwalu Prog In Park ponownie wystąpi w Polsce. Artysta obchodzi w tym roku 50-te urodziny, z okazji których wyda swój dwudziesty trzeci solowy album – „50 for 50”.  Zgodnie z zamysłem całego przedsięwzięcia, na płycie znajdzie się pięćdziesiąt niepublikowanych dotąd utworów, które muzyk napisał, wykonał oraz wyprodukował sam.

Premiera albumu „50 for 50” oraz urodziny Richiego Kotzena odbędą się już 3 lutego 2020 roku, a kilka miesięcy później muzyk ruszy w jubileuszową trasę. Dla Polskich fanów gitarzysta zaprezentuje się 5 września 2020 roku w warszawskim teatrze Palladium.

Bilety, które trafiły już do sprzedaży, dostępne są w następujących cenach:

  • 120-140 zł – miejsca stojące
  • 150-170 zł – miejsca siedzące

Richie to już legenda gitarowego świata. Artysta wszechstronny, czujący się równie dobrze w rocku, hard rocku, bluesie, funky i soulu oraz fusion. Wciąż gra solowe koncerty i nagrywa solowe płyty, chociaż występuje także ze znakomitym supertrio The Winery Dogs, w którym gra u boku Billa Sheehana i Mike’a Portnoya.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

Historie wszystkich albumów zespołu

Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów

Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie

I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także