„Rick i Morty” – zobacz zwiastun finałowego odcinka 5. sezonu [WIDEO]

/ 18 sierpnia, 2021

Piąty sezon jednej z najpopularniejszych seriali animowanych dla dorosłych zbliża się do końca. Co przyniesie nam finałowy epizod?


Za nami już osiem odcinków nowego sezonu serialu animowanego „Rick i Morty”. Teraz czeka nas planowa przerwa, a już 5 września zobaczymy finałowy, trwający godzinę finał piątej odsłony popularnej na całym świecie produkcji.

W sieci pojawiła się obszerna zapowiedź ostatnich dwóch epizodów, które będą stanowiły spójne zakończenie serii. Wynika z niej, że Rick i Morty zostaną rozdzieleni… Ale czy faktycznie? O tym przekonamy się za ponad dwa tygodnie. Tymczasem zerknijcie na wspomniany trailer:

Popularni bohaterowie trafią do kin?

Producent serialu, Scott Marder, przekazał niedawno dobre wieści dla fanów „Ricka i Morty’ego”. Zapytany, czy serial doczeka się kinowej ekranizacji, powiedział:

Myślę, że tak się stanie. Naprawdę. Byłoby to ogromne przedsięwzięcie, ale nie zdziwiłbym się, gdyby tak się pewnego dnia stało. Dla mnie każdy odcinek jest niczym film. Jestem ciekaw, jakby wyszedł film. Musiałby być bardzo epicki.

Tymczasem Spencer Grammer mówi:

Nie wiem, czy wystarczyłby zwykły film. To musiałby być film 3D połączony z parkiem rozrywki.

Jak będzie? Zobaczymy!

KOMENTARZE

Przeczytaj także