Riverside pracuje nad nowym albumem. Kiedy się ukaże?

/ 2 maja, 2021


Muzycy Riverside rozpoczęli pracę nad nowym albumem. Mariusz Duda zdradził, kiedy planuje go wydać.


W majowym numerze „Teraz Rocka” znajduje się wywiad z Mariuszem Dudą, który wydał nowy solowy album, zatytułowany „Claustrophobic Universe”.

Przy okazji nie mogło zabraknąć pytania o to, co dzieje się w Riverside. Na pytanie Jordana Babuli Mariusz odpowiedział:

Od stycznia tego roku zaczęliśmy się spotykać w sali prób, żeby tworzyć nowy materiał – w końcu w 2021 mamy dwudziestolecie działalności i warto byłoby uzewnętrznić się w jakiejś muzycznej formie. Niestety, spotykanie się w pandemii, w momencie kiedy co chwilę jesteś narażony na chorobę, nie jest zbyt bezpieczne. W tej chwili zawiesiliśmy próby. Piotrek (Kozieradzki, perkusista – red.) niestety zachorował na covid, natomiast u Michała (Łapaja, klawiszowca – red.) pojawi się za chwilę nowy członek rodziny i też musi uważać. Plany mamy takie, by wydać album na początku 2022 roku. Wciąż mam więc nadzieję, że do końca roku uda się nam go skomponować.

Cały wywiad z Mariuszem Dudą znajdziecie w majowym „Teraz Rocku”, który jest już w sprzedaży. Sprawdź, co w nim znajdziesz.

MAJOWY TERAZ ROCK – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także