„Rob Halford. Wyznanie” – wygraj autobiografię wokalisty Judas Priest [KONKURS]

/ 27 maja, 2021

Niedawno na rynku pojawiła się znakomita autobiografia wokalisty Judas Priest, „Rob Halford. Wyznanie”. 10 egzemplarzy książki jest do wygrania w naszym nowym konkursie!


Legendarny frontman Judas Priest – jednej z najpopularniejszych grup heavymetalowych wszech czasów – świętuje pięć dekad swojej kariery w niezwykle szczerych wspomnieniach. Rob Halford, frontman znanych na całym świecie ikon metalu – grupy Judas Priest – to prawdziwy „Metalowy Bóg”. Na jego charakter oraz twórczość wypływ miało dorastanie w Black Country – sercu przemysłu Wielkiej Brytanii.

„Wyznanie”, jego szczera autobiografia, to niezapomniana rockandrollowa opowieść o drodze z osiedla komunalnego w Walsall ku wielkiej sławie, z przystankami na alkoholizm i uzależnienie od narkotyków, zaliczenie kilku cel w aresztach, niezbyt fortunne seksualne przygody, wielką osobistą tragedię, ale także odwyk, coming out i duchowe odnowienie oraz… miłość.

„Rob Halford. Wyznanie” od kilku tygodni jest w sprzedaży!

KONKURS – Do wygrania książki „Rob Halford. Wyznanie”

W naszym nowym konkursie do wygrania jest 10 egzemplarzy książki pt. „Rob Halford. Wyznanie”. Co należy zrobić, aby zdobyć jedną z nich? Wysłać odpowiedź na pytanie: „Który utwór Judas Priest z Robem Halfordem lubisz najbardziej i dlaczego?” na adres e-mail michal.grzybowski@terazrock.pl w tytule wiadomości wpisując „Rob Halford”.

Konkurs potrwa do 31 maja, a autorzy najciekawszych naszym zdaniem odpowiedzi zostaną obdarowani książką „Rob Halford. Wyznanie”. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na początku czerwca. W wiadomościach e-mail proszę, poza odpowiedzią na pytanie, podać swoje dane kontaktowe (do wysyłki ewentualnej nagrody).

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie obraz_2021-04-30_160013-748x1024.png
KOMENTARZE

Przeczytaj także