Rob Halford został zapytany o powrót K.K. Downinga do Judas Priest

/ 27 grudnia, 2019

K.K. Downing rozstał się z Judas Priest w nie najlepszych relacjach, a ta pogorszone zostały w następnych latach po publikacji kolejnych wywiadów. Ostatnio jest jednak znacznie spokojniej, a pojawiać się zaczęły nawet informacje o powrocie byłych muzyków do zespołu – przy okazji przyszłorocznej trasy.

Glenn Tipton pisze muzykę na nową płytę Judas Priest

Nie wiadomo jednak, czy w tym gronie miałby znaleźć się wspomniany na wstępie gitarzysta. Szczególnie, że zapytany o udział K.K. Downinga podczas ewentualnego wprowadzenia Judas Priest do Rock & Roll Hall Of Fame, Rob Halford unikał odpowiedzi:

Nie odpowiem na to pytanie, Tim. To coś jak mała laska dynamitu.

Wygląda więc na to, że sprawa wciąż nie została wyjaśniona, ale – jeśli komuś zależy na powrocie Downinga do Judas Priest – cieszyć może, że wokalista definitywnie nie odrzucił tego rozwiązania.

%%REKLAMA%%

W przyszłym roku Judas Priest będzie świętował 50-lecie. Grupa wystąpi między innymi w Polsce na Mystic Festival, który odbędzie się w dniach 10-11 czerwca.


REKLAMA

Polecamy Wydanie Specjalne poświęcone Led Zeppelin, które jest aktualnie w sprzedaży – zarówno w kioskach w całej Polsce, jak i w naszym sklepie internetowym.

Na 144 stronach pisma w ekskluzywnym wydaniu znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli pięć szczerych wywiadów
  • Powroty po latach: Filadelfia, Londyn i Katowice
  • Solowe kariery Roberta Planta, Jimmy’ego Page’a oraz Johna Paula Jonesa
  • I wiele, wiele więcej!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także