Rob Zombie zaatakował kobietę na koncercie [WIDEO]

/ 16 sierpnia, 2019

Podczas koncertu w Kanadzie Rob Zombie zszedł w tłum, gdzie jedna z fanek złapała go za koszulę. W odpowiedzi Rob pociągnął ją za włosy a następnie odepchnął.

Zapis tego incydentu możecie obejrzeć poniżej.

Artysta nie skomentował tego incydentu.

Rob Zombie jest w trakcie trasy koncertowej z Marilyn Manson. Po jej zakończeniu zamierza skupić się na promocji nowego horroru, zatytułowanego „3 From Hell”.

%%REKLAMA%%

Rob Zombie planował nagranie tego filmu już od dłuższego czasu, ale pojawiły się pewne komplikacje, o czym wspominał już w 2014 roku:

Zawsze wiedziałem, że chcę zrobić jeszcze jeden film w tym cyklu, ponieważ uwielbiam tamte postaci, a dodatkowo mam świetną historię na trzecią część – to będzie trzymało się kupy. Problem polega na tym, że nie mam praw do tych postaci, należą one do Lionsgate, a oni nie mają w planie niczego robić. Nie chodzi więc o to, że ja nie chcę tego nagrać. Chodzi o to, że nie jestem w stanie.

Filmografię Roba Zombie zamyka opublikowany w 2016 roku film „31”. Poza tym ma on na koncie dwie części „Helloween” oraz  film „The Lords of Salem”. Wszystkie produkcje to horrory, najczęściej bardzo krwawe, oparte na prostych, niekiedy niezwykle przerysowanych historiach i postaciach. Dla wielu są to filmy trudne do obejrzenia, ale w światku fanów kina gore cieszą się sporą popularnością i uznaniem.

rf | fot. Eric Thirteen

KOMENTARZE

Przeczytaj także