Robert Fripp i Toyah Willcox nakręcą film o swoich kuchennych szaleństwach

/ 15 września, 2023


Żona gitarzysty King Crimson zdradziła, że trwają prace nad filmem dotyczącym ich kuchennych występów.


Robert Fripp i Toyah już od 2020 roku regularnie umieszczają na swoim kanale przeróbki znanych utworów rockowych i popowych. Większość swoich filmów kręcą w kuchni i publikują je w niedziele w ramach serii „Toyah & Robert Sunday Lunch”.

Gitarzysta King Crimson wraz z żoną zyskali mnóstwo nowych sympatyków. Właśnie ruszają w trasę koncertową, a do tego myślą o filmie. Mówiąc o fenomenie tych występów dla „Eonmusic” Toyah przyznaje:

Nie spodziewaliśmy się, że przejdziemy od 100 tysięcy odsłon do 10 milionów, a w ostatnim tygodniu było 120 milionów. Teraz z nami jeździ ekipa dokumentalistów, a całkiem spora wytwórnia właśnie pracuje nad scenariuszem. Oczywiście, my sami nie będziemy grali. Wcielą się w nas aktorzy. Ale to wszystko jest na etapie przedprodukcji. Tworzenie filmów zajmuje lata. Nawet samo przyjęcie scenariusza może trwać kilka lat, kto wie, co będzie?

Niedawno para umieściła na swoim kanale przeróbkę „Sunshine Of Your Love” zespołu Cream, a że cream to śmietana, Toyah w pewnym momencie zaczęła oblewać się śmietaną.

KOMENTARZE

Przeczytaj także