Robert Fripp i Toyah zagrali przeróbkę Metalliki z udziałem świątecznych zabawek [WIDEO]

/ 21 listopada, 2022


U rodziny Frippów zbliżają się już święta!


Robert Fripp i Toyah Willcox opublikowali w sieci kolejną przeróbkę. Tym razem sięgnęli po „Seek And Destroy” Metalliki, ale Toyah w refrenie śpiewa „Squeak And Destroy” podkreślając to piszczałkami w kształcie Mikołaja i bałwana w świątecznych barwach.

Ich wykonanie możecie obejrzeć poniżej.

Od kiedy zaczęła się pandemia Robert Fripp i Toyah Willcox regularnie umieszczają na swoim kanale YouTube przeróbki znanych piosenek rockowych oraz popowych rejestrowane u nich w kuchni. Początkowo robili to dla zabicia czasu w trakcie lockdownu, ale ich wyczyny spotkały się z tak dużym odzewem, że kontynuują je nadal.

W wywiadzie dla „Telegraph” Robert Fripp opowiedział o idei wspólnych występów z Toyah, a następnie krótko skwitował tych, którzy narzekają:

Moja żona powiedziała mi, że jeśli przez te dwa lata pomogliśmy choć jednej osobie przetrwać ten trudny czas, było warto. Nie jestem pewien, czy spełnia to kryteria muzyki na najwyższym poziomie, ale dla mnie jest to prawdziwe przedsięwzięcie, do którego mam szacunek. Jestem gotów chwycić za gitarę i zagrać klasyczny riff, żeby to osiągnąć. Niektórzy fani King Crimson są na mnie wkurzeni. Ale dlaczego w wieku 76 lat miałbym się tym przejmować? To moje życie.

KOMENTARZE

Przeczytaj także