Robert Fripp tym razem przerobił „Sweet Child O’ Mine”. Kolejny hit internetu!

/ 23 listopada, 2020


Gitarzysta King Crimson i jego żona nie przestają zaskakiwać. Tym razem sięgnęli po przebój Guns N’ Roses.


Robert Fripp i jego żona tworzą zabawne przeróbki wielkich rockowych przebojów. Po utworach Black Sabbath i Led Zeppelin przyszedł czas na przeróbkę „Sweet Child O’ Mine” Guns N’ Roses. Czy okaże się równie wielkim hitem internetu co poprzednie?

Przekonajcie się sami.

Robert Fripp ma duże poczucie humoru, o czym niedawno opowiedział Jakko Jakszyk w wywiadzie dla „Teraz Rocka”.

Jakszyk mówi:

Niemal w każdym wywiadzie, jakiego udzielam, pada pytanie o niego. „Robert jest niesamowicie trudnym człowiekiem. Czy trudno jest z nim pracować? Czy jest konfliktowy?”. Przed niedawną trasą King Crimson pytał mnie o to dziennikarz magazynu „Classic Rock”. Odparłem: „Cóż, w kontaktach ze mną nie jest, wręcz przeciwnie! Jest świetny!”. Wywiad ukazał się tydzień przed tym, jak rozpoczęliśmy przygotowania do koncertów. Podczas pierwszej próby Robert powiedział: „Właśnie przeczytałem wywiad z tobą”. Ja na to: „Doprawdy?”. A on: „Czy mógłbyś przestać być taki miły, gdy wypowiadasz się na mój temat? Psujesz mi reputację!”. Dlatego proszę to wydrukować: Robert Fripp jest okropny!

Cały wywiad z Jakko Jakszykiem znajdziecie w listopadowym numerze „Teraz Rocka”, który jeszcze tylko przez dwa dni dostępny będzie w sprzedaży.

LISTOPADOWY „TERAZ ROCK” [KUP TERAZ]

KOMENTARZE

Przeczytaj także