Robert Plant odpowiada, czy zamierza przejść na emeryturę

/ 21 listopada, 2021


Robert Plant właśnie wydał nowy album studyjny. Czy ma już dość?


Robert Plant i Alison Krauss opublikowali nowy album zatytułowany „Raise The Roof”. Czy były wokalista Led Zeppelin po ponad 50 latach kariery ma dość grania i występowania?

W wywiadzie dla „Telegraph” Plant przyznaje, że już po rozpadzie Led Zeppelin fani pytali go, czy zamierza przejść na emeryturę:

Ludzie kiedyś pytali mnie „pewnie już się nasyciłeś?”. Nasyciłem czym? „Nasyciłeś na tyle, że możesz przejść na emeryturę”. Wyobraź sobie, że teraz, 40 lat później, wciąż nie czuję się nasycony pod żadnym względem. Zawsze można się nauczyć czegoś nowego, zrobić coś nowego. Uwielbiam to. Muzyk pracuje całe życie i w podeszłym wieku czuje takie samo spełnienie, jak wtedy, gdy zaczął się interesować rockiem.

Robert Plant i Alison Krauss w przyszłym roku wyruszą w trasę koncertową. Trasa Roberta Planta i Alison Krauss będzie przebiegała od nowojorskiego Forest Hills Stadium, przez londyński Hyde Park, po wspaniałą berlińską Cytadelę Spandau, a także Operę Leśną w Sopocie. Artyści pojawią się tam 18 lipca 2022 roku.

LED ZEPPELIN WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także