Rock In Summer już w przyszłym tygodniu

/ 9 sierpnia, 2018

Po trzyletniej przerwie letni festiwal wraca do Parku Sowińskiego. Tegoroczna edycja odbędzie się 15 sierpnia. Na Rock In Summer 2018 zagrają: Nothing But Thieves, Cigarettes After Sex, BØRNS, Welshly Arms i Sonbird. W sprzedaży dostępne są jeszcze ostatnie wejściówki na to wydarzenie.

Sonbird zagra koncert w Stodole

Nothing But Thieves to brytyjski zespół, który na fali popularności wyprzedał wszystkie dotychczasowe koncerty w naszym kraju. Dotychczasowe występy formacji przyniosły im renomę jednej z najlepszych młodych grup koncertowych na świecie. Zostali ulubieńcami polskiej publiczności, przed którą występowali już wielokrotnie, m.in. w Warszawie i Krakowie. Fanów zdobyli przebojami „Wake Up Call, „Trip Switch” czy „Graveyard Whisteling”, a w ubiegłym roku powrócili z nową, długo oczekiwaną płytą „Broken Machine”.

Cigarettes After Sex to ambient-popowa grupa, powstała w El Paso w Teksasie w 2008 roku. Na czele składu stoi Greg Gonzalez (wokal, gitara elektryczna, gitara akustyczna), a towarzyszą mu Phillip Tubbs (klawisze), Randy Miller (bas) i Jake Tomsky (perkusja). W ich twórczości słychać echa Cocteau TwinsRed House Painters czy Julee Cruise. Aktualnie muzycy mieszkają i tworzą w Nowym Jorku.

Plakat promujący tegoroczne Rock In Summer:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także