Rock Meets Classic w końcu w Polsce! Koncerty w kwietniu w Łodzi i Krakowie

/ 25 stycznia, 2018

Fanom mocnego brzmienia tego wydarzenia nie trzeba prezentować. Rock Meets Classic to seria koncertów, w których udział biorą światowe gwiazdy rocka przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej. Od 8 lat koncerty w ramach RMC przyciągają rzesze odbiorców z całego świata. Na początku 2018 roku Rock Meets Classic rozpoczyna kolejną spektakularną trasę po Europie.

W kwietniu na polskich fanów czekają aż dwa koncerty, podczas których legendy rocka zaprezentują się w niecodziennym, symfonicznym wydaniu. Na scenie wystąpią: Francis Rossi z zespołu Status Quo, Leo Leoni i Nic Maeder z Gotthard, John Helliwell i Jesse Siebenberg z Supertramp, Eric Bazilian z The Hooters, Michael Sadler z zespołu Saga. Muzykom towarzyszyć będzie The Mat Sinner Band z Orkiestrą Symfoniczną RMC.

Polskie koncerty Rock Meets Classic odbędą się 23 kwietnia 2018 w Tauron Arena Kraków i 24 kwietnia 2018 w Atlas Arenie w Łodzi. Za organizację wydarzenia odpowiada JVS Group.

ROCK MEETS CLASSIC 2018 | Koncerty w Polsce:  

Bilety na oba koncerty, które dostępne są od 149 złotych, można kupować za pośrednictwem serwisu Eventim

Do tej pory Rock Meets Classic odbyło się w pięciu krajach, a ponadpółmilionowa publiczność bawiła się przy występach takich gwiazd, jak: Ian Gillan (Deep Purple), Alice Cooper, Don Felder (Eagles), Steve Lukather (Toto), Joey Tempest (Europa) czy Midge Ure (Ultravox).

Materiał sponsorowany

mg | JVS Group

KOMENTARZE

Przeczytaj także