Rock na Bagnie 2020 z legendarnym wykonawcą w składzie

/ 20 grudnia, 2019

Mowa o zespole D.O.A. bez którego pewnie hardcore nie nazywałby się tak jak się nazywa (od tytułu ich płyty „Hardcore 81” wzięła się nazwa gatunku) a takie gwiazdy jak m.in. Red Hot Chili Peppers, The Offsping czy Green Day byłyby dużo uboższe w przyznawaniu się do swoich inspiracji.

Grupa dołączyła tym samym do wcześniej ogłoszonych, między innymi: Disobedient Servants, The Toasters, Armia, Bielizna, Koniec Świata, Sajgon, Mamusiu Ratuj czy Criminal Tango.

Jubileuszowa 10. edycja Rock Na Bagnie odbędzie się w dniach 3 – 4 lipca 2020 roku w Goniądzu. Do końca grudnia bilety na imprezę dostępne w cenie 80 złotych!

Pierwsza edycja Rock Na Bagnie odbyła się na rżysku w Strąkowej Górze dla siedmiuset osób. Od siedmiu lat festiwal odbywa się w Goniądzu, a scena ustawiona jest na malowniczej plaży miejskiej z widokiem na Biebrzański Park Narodowy. Do tej pory na festiwal przyjechało około 30 tysięcy osób, a podczas ostatniej edycji przewinęło się około 4500 fanów punk rocka. Przez te lata zaprezentowało się prawie 300 zespołów i to nie tylko z Polski, ale też z Litwy, Białorusi, Czech, Słowacji, Japonii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Norwegii, Irlandii i Japonii.

%%REKLAMA%%

Rock Na Bagnie dostał też kilka nagród. W 2013 roku od Wojewody Podlaskiego za Najlepszą Inicjatywę Społeczną, a trzy lata później Certyfikat Podlaskiej Organizacji Turystycznej jako najlepszy produkt turystyczny województwa podlaskiego. Dziś Rock na Bagnie to uznana marka na mapie festiwalowej nie tylko Polski, ale i całej Europy.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także