Rod Stewart w 2024 roku zagra koncert w Polsce [DATA, BILETY]

/ 1 września, 2023

Legenda scen, Rod Stewart, ponownie pojawi się w Polsce. Artysta podał właśnie szczegóły trasy koncertowej po Europie.


Właśnie ogłoszono, że Rod Stewart ponownie zagra w Polsce. Artysta, który w swojej bogatej karierze sprzedał 250 milionów płyt oraz singli, wyrusza w trasę po Starym Kontynencie. Odbędzie się ona oczywiście w przyszłym roku.

Rod Stewart pojawi się w Polsce 18 czerwca 2024 roku – koncert odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie.

Rod Stewart w Polsce – bilety

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się we wtorek 5 września o godz. 10:00;
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się we wtorek 5 września o godz. 14:00;
  • Bilety w sprzedaży ogólnej będą dostępne od środy 6 września o godz. 10:00 na www.LiveNation.pl.

Rod Stewart jest jednym z najlepiej sprzedających się artystów w historii muzyki rozrywkowej, z około 250 milionów sprzedanych płyt i singli na całym świecie. Jego charakterystyczny głos, styl i sposób pisania tekstów wykroczyły poza wszystkie gatunki muzyki popularnej… od rocka, folku, soulu, R&B oraz wpisały się do „Great American Songbook”, czyniąc go jedną z niewielu gwiazd, które cieszyły się najlepszymi wynikami na listach przebojów w każdej dekadzie swojej kariery.

Zdobył niezliczoną liczbę najwyższych nagród branżowych, w tym dwukrotne wprowadzono go do Rock and Roll Hall of Fame, wręczono ASCAP Founders Award za jego inwencję twórczą w pisaniu piosenek, stał się bestsellerowym autorem New York Timesa, otrzymał Grammy Living Legend, a w 2016 roku oficjalnie stał się „Sir Rodem Stewartem” po tym, jak otrzymał tytuł szlachecki w Pałacu Buckingham za zasługi dla muzyki i działalności charytatywnej.

KOMENTARZE

Przeczytaj także