„Rodzina Addamsów” jako serial aktorski. Słynny reżyser za kamerą!

/ 23 października, 2020


Popularna „Rodzina Addamsów” doczeka się kolejnej interpretacji. Tym razem, jak donoszą amerykańskie media, będzie to serial aktorski.


Choć w popkulturze „Rodzina Addamsów” funkcjonuje pod końca lat 40. ubiegłego wieku, a to za sprawą rysownika Charlesa Addamsa, wciąż budzi ogromne zainteresowanie. Serwis Deadline.com poinformował, że trwają wstępne prace nad kolejnym serialem aktorskim o zwariowanej rodzinie.

Niezwykle ciekawie wygląda to jeśli chodzi o producenta i reżysera wszystkich odcinków, którym ma być sam Tim Burton. Wydaje się, że twórca „Soku z żuka” jest idealnym kandydatem do stworzenia nowych przygód „Rodziny Addamsów”.

Obecnie Burton negocjuje warunki kontraktu. Scenarzystami i showrunnerami mają być Alfred Gough i Miles Millar. Nie podano żadnych dodatkowych szczegółów dotyczących chociażby daty premiery, obsady czy platformy, w jakiej miałaby pojawić się produkcja.

Nieoficjalnie mówi się, że serialowa „Rodziny Addamsów” ma zostać przeniesiona w czasy współczesne, w których będzie próbowała się odnaleźć. Serial ma być przedstawiony z perspektywy Wednesday Addams.

KOMENTARZE

Przeczytaj także