Roger Taylor (Queen) opublikował nowy utwór [WIDEO]

/ 1 kwietnia, 2019

Nowa piosenka Rogera Taylora została opublikowana na platformie YouTube. Nosi ona tytuł „Gangsters Are Running This World” i powstał do niej animowany teledysk.

Klip do nowego utworu Rogera Taylora możecie obejrzeć poniżej.

Roger Taylor, znany z Queen, działa także jako artysta solowy. Jego ostatni solowy album, „Fun on Earth” ukazał się w 2013 roku, ale lubi od czasu do czasu zaskakiwać nowymi piosenkami. Jego poprzednia piosenka ukazała się w 2017 roku pod tytułem „Journey’s End”.

Roger Taylor komponował piosenki już w czasach Queen. Jego największym przebojem jest „Radio Ga Ga”, który wydany na singlu w 1984 roku dotarł do 2. miejsca najpopularniejszych piosenek w UK i 16. w USA. Ponadto już w latach 80. Taylor nagrywał płyty solowe, a także wraz z zespołem The Cross, gdzie pełnił funkcję gitarzysty i wokalisty.

%%REKLAMA%%

Queen + Adam Lambert zapowiada film dokumentalny

Film pod tytułem „The Show Must Go On: The Queen & Adam Lambert Story” będzie opowiadał o losach zespołu Queen po dołączeniu do niego wokalisty Adama Lamberta. Premiera filmu zaplanowana jest na 29 kwietnia 2019 roku w amerykańskiej telewizji.

Film pokaże początki działalności scenicznej Adama Lamberta oraz prześledzi jego karierę u boku muzyków Queen. W dokumencie znajdą się też wywiady z członkami zespołu, a także wypowiedzą się Rami Malek oraz Dave Grohl i Taylor Hawkins z Foo Fighters.

rf | fot. Facebook

KOMENTARZE

Przeczytaj także