Roger Waters nagrał nową wersję przeboju Pink Floyd [WIDEO]

/ 22 czerwca, 2020

Roger Waters wraz z towarzyszącymi mu muzykami pracował zdalnie nad nowymi wersjami utworów Pink Floyd.

Tak napisał:

Miałem pomysł, żeby nagrać płytę złożoną ze wszystkich piosenek, które graliśmy jako bisy na trasie Us And Them. Musieliśmy to zrobić zdalnie ze względu na COVID-19.

Miesiąc temu Roger Waters zaprezentował w takiej formie utwór „Mother”, a teraz sięgnął po inne klasyczne nagranie Pink Floyd, czyli „Two Suns In The Sunset” pochodzące z ostatniej płyty, jaką Waters nagrał pod tym szyldem, „The Final Cut”.

%%REKLAMA%%

Klip możecie obejrzeć poniżej.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

UWAGA! Zamówione w przedsprzedaży egzemplarze wysyłać będziemy od 29 czerwca, a o kolejności decydować będzie data złożenia zamówienia.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także