Roger Waters: Nie można jednakowo traktować Gilmoura i Masona

/ 2 lipca, 2020

Roger Waters w wywiadzie dla „Globo” został zapytany o jego relacje z kolegami z Pink Floyd. Basista twierdzi, że nie da się ich porównywać.

Waters mówi:

Nie można jednakowo traktować ich dwóch, bo Nick przynajmniej jest moim przyjacielem. Ludzie mówią też, że walczyłem z nimi w sądzie, ale prawda jest taka, że nawet nie zbliżyłem się do budynku sądu. Zasięgnąłem tylko porady prawnej, czy mogę zawiesić nazwę Pink Floyd. Powiedzieli mi, że kategorycznie nie, stwierdziłem więc, że jej nie chcę, bo nie jestem Pink Floyd.

%%REKLAMA%%

Roger Waters rozstał się z Pink Floyd po nagraniu albumu „The Final Cut” z 1983 roku. Zespół bez niego w składzie wydał jeszcze dwa albumy, „A Momentary Lapse Of Reason” i „The Division Bell”, które okazały się wielkimi sukcesami i były promowane gigantycznymi trasami koncertowymi.

Roger Waters kontynuuje działalność solową.


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także