Roger Waters w Polsce. Daty koncertów

/ 26 września, 2017

Roger Waters odwiedzi Polskę w ramach trasy koncertowej Us + Them, promującej wydany w tym roku album „Is This The Life We Really Want?”.

Dzieci reagują na Led Zeppelin

Artysta zagra w Polsce dwukrotnie: 3 sierpnia 2018 wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie, a 5 sierpnia w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.

Przedsprzedaż dla użytkowników Live Nation startuje jutro (środa, 27 września) o 10:00.

Roger Waters powróci do Europy w 2018 roku z pionierską trasą, Us + Them, podczas której usłyszymy klasyczne nagrania Pink Floyd, nowe piosenki i solową twórczość.

Roger Waters – Us + Them to przegląd najważniejszych utworów wybranych z wybitnego dorobku Watersa, w tym piosenki z najlepszych płyt Pink Floyd („Wish You Were Here”, „The Wall”, „Animals”, „Dark Side of The Moon”) oraz kompozycje z nowego, zbierającego doskonałe recenzje albumu “Is This the Life We Really Want?”.

Bilety na koncerty w Polsce dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl w cenach od 249 zł będą dostępne w przedsprzedaży od środy, 27 września od 10:00 do 22:00 tego samego dnia. Dla pozostałych fanów sprzedaż rozpocznie się w czwartek, 28 września o 10:00 w sklepach internetowych i stacjonarnych. W sprzedaży dostępny będzie także Pakiet Hospitality.

Ceny biletów wynoszą od 249-499 PLN, a także 869-1108 PLN za pakiet VIP.

"Wyruszamy z nowym show w trasę” powiedział Roger Waters. “To będzie mieszanka rzeczy z mojej długiej kariery, z moich lat z Pink Floyd i nowości. Najprawdopodobniej 80% to będzie stary materiał, a 20% nowy – ale wszystko połączone tematem ogólnym. Obiecuję, że czeka Was świetne show. Spektakularne – tak jak wszystkie moje poprzednie”.

Roger Waters – Us + Them to pierwsza europejska trasa artysty od wyprzedanej The Wall Live (2010-2013), którą widziało ponad 4 miliony fanów na całym świecie podczas 219 koncertów i która osiągnęła największy sukces komercyjny ze wszystkich tras solowych artystów w historii.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także