Roksana Węgiel zaprezentowała nowy teledysk [WIDEO]

/ 13 kwietnia, 2019

Nowa piosenka Roksany Węgiel nosi tytuł „Lay Low” i jest jej pierwszym utworem od czasu „Anyone I Want To Be", który zapewnił jej pierwsze miejsce w konkursie Eurowizja Junior 2018.

Poniżej możecie obejrzeć teledysk do utworu „Lay Low”, za produkcję którego odpowiada australijski producent Steve Manovski, który ma na swoim koncie hity dla takich gwiazd jak Sigala, Ella Eyre, Hardwell i wielu innych.

Piosenka zapowiada debiutancki album Roxie, który ukaże się 7 czerwca 2019 roku. Znajdą się na nim również wcześniejsze single „Obiecuję”, „Żyj” i wspomniany wyżej „Anyone I Want To Be".

Konkurs Eurowizji Junior odbył się w listopadzie 2018 w Mińsku na Białorusi. Zwycięstwo Roksany Węgiel to największy sukces polskiego wykonawcy w całej historii imprezy. Dotychczas najlepszym rezultatem było 8. miejsce, które w 2017 roku zajęła Alicja Rega z piosenką „Mój Dom”.

%%REKLAMA%%

Niedawno Edyta Górniak oraz Roksana Węgiel, zwyciężczyni programu „The Voice Kids”, zaśpiewały w duecie piosenkę „Zatrzymać chwilę” promującą komedię animowaną „Hotel Transylwania 3”. Roksana wystąpiła w polskim dubbingu filmu „Hotel Transylwania 3”, gdzie podłożyła głos Lucy.

Roksana Węgiel ma 14 lat. Urodziła się w 2005 roku w Jaśle. W rodzinnym mieście uczęszczała do Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu.

rf | fot. Borys Synak

KOMENTARZE

Przeczytaj także