Royal Republic w Polsce – koncerty zostały przełożone [NOWE DATY]

/ 18 czerwca, 2021

Właśnie poinformowano, że polskie koncerty Royal Republic nie odbędą się w pierwotniej planowanych terminach.


Royal Republic przyjadą do Polski, ale nie w listopadzie tego roku, jak pierwotnie planowano. Organizator poinformował właśnie, że zespół zdecydował się na przełożenie tournée, podając jednocześnie nowe daty występów.

Koncerty Royal Republic zaplanowane na listopad tego roku zostają przełożone:

  • Z 10 listopada 2021 (klub Kwadrat, Kraków) na 23 listopada 2022 (klub Kwadrat, Kraków);
  • Z 12 listopada 2021 (klub Proxima, Warszawa) na 24 listopada 2022 (klub Proxima, Warszawa).

Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

– napisał organizator.

Royal Republic ma wiele znaczeń. Najwięksi szwedzcy mistrzowie rock’n’rolla. Wykształceni muzycy z morderczym instynktem rzucający chwytliwe przynęty. Żarłoczni miłośnicy muzyki z wielkimi apetytami na pop, garage rock, heavy metal, americana, hip-hop i niemalże wszystko pomiędzy. Weseli hedoniści, którzy upiją Cię pod stołem po koncertach, a każdego wieczoru na scenie perfekcyjnie wykonują czterogłosowe wokale.

Najbardziej eklektyczny zespół rockowy świata? Całkiem możliwe. Od czasu spotkania w Malmö Academy Of Music w 2007 roku – jeszcze przed przebojami Tommy Gun i Full Steam Spacemachine – Royal Republic kultywuje ducha „wszystko dozwolone”. Bez granic i bez ograniczeń. W jednej minucie serwują Ci przesłodzoną dyskotekę, a w następnej atakują Cię miażdżącym trashem, który rozsadza Ci głowę.

fot. jensnordstrom

KOMENTARZE

Przeczytaj także