Royal Republic zagrają dwa koncerty w Polsce w 2021 roku [DATY, BILETY]

/ 4 grudnia, 2020

Zespół Royal Republic ogłosił właśnie trasę koncertową po Europie, która obędzie się w latach 2021-2022. Zespół pojawi się w Polsce!


Royal Republic zagra w Polce dwa koncerty – odbędą się kolejna 10 listopada 2021 roku w krakowskim Kwadracie i 12 listopada w warszawskiej Proximie.

Organizator poinformował również o biletach na oba koncerty:

  • Bilety w sprzedaży na LiveNation.pl od poniedziałku 7 grudnia od godziny 10:00
  • Przedsprzedaż na Ticketmaster.pl od dziś (4 grudnia) od godziny 17:00

Royal Republic ma wiele znaczeń. Najwięksi szwedzcy mistrzowie rock’n’rolla. Wykształceni muzycy z morderczym instynktem rzucający chwytliwe przynęty. Żarłoczni miłośnicy muzyki z wielkimi apetytami na pop, garage rock, heavy metal, americana, hip-hop i niemalże wszystko pomiędzy. Weseli hedoniści, którzy upiją Cię pod stołem po koncertach, a każdego wieczoru na scenie perfekcyjnie wykonują czterogłosowe wokale.

Najbardziej eklektyczny zespół rockowy świata? Całkiem możliwe. Od czasu spotkania w Malmö Academy Of Music w 2007 roku – jeszcze przed przebojami Tommy Gun i Full Steam Spacemachine – Royal Republic kultywuje ducha „wszystko dozwolone”. Bez granic i bez ograniczeń. W jednej minucie serwują Ci przesłodzoną dyskotekę, a w następnej atakują Cię miażdżącym trashem, który rozsadza Ci głowę.

fot. jensnordstrom

KOMENTARZE

Przeczytaj także