„Sala samobójców. Hejter” doczeka się serialu HBO

/ 12 sierpnia, 2020

Film „Sala samobójców. Hejter” odbił się głośnym echem w Polsce, a teraz ma szansę podbić Amerykę. Amerykański oddział HBO zainteresował się filmem Jana Komasy w takim stopniu, że zamierza nakręcić na jego podstawie serial. Producentami zostaną Dan Farah i Roy Lee, a rolę współproducentów przyjmie sam Komasa oraz odpowiedzialny za scenariusz Mateusz Pacewicz.

Dan Farah powiedział, że „Hejter” jest fascynującym thrillerem i uniwersalnym komentarzem społecznym do obecnych czasów. Nie wiemy jeszcze, kto znajdzie się w obsadzie.

Film „Sala samobójców. Hejter” był brany pod uwagę, jako polski reprezentant do przyszłorocznych Oscarów. Ostatecznie jednak komisja wybrała film „Śniegu już nigdy nie będzie” Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta, który jeszcze nie miał swojej polskiej premiery.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także