Sarsa zaśpiewała przebój Artura Rojka [WIDEO]

/ 19 kwietnia, 2022

Utwór „Beksa”, solowy przebój Artura Rojka, doczekał się interpretacji przygotowanej przez Sarsę.


Beksa” to wielki przebój Artura Rojka, który ukazał się na jego pierwszym solowym albumie „Składam się z ciągłych powtórzeń” w 2014 roku. Utwór pełen jest emocji i wymownych okrzyków, natomiast cover Sarsy przewrotnie – spokojny i intrygujący z mrocznym klimatem. 

Utwór powstał w ramach akcji „Kayax XX Rework”.

Sarsa o coverze „Beksa”:

Nie wyobrażam sobie śpiewać treści, których nie mogłabym przyłożyć do swojego życia, swoich doświadczeń. Słowa utworu „beksa” Artura Rojka rezonowały z moją wrażliwością od momentu gdy usłyszałam ten utwór po raz pierwszy. Dzisiaj oddaję Wam moją i interpretację utworu „Beksa”! Dziękuję Artur za inspirację!

W kwietniowej akcji „Kayax XX Rework” opublikowano w sumie pięć nowych wersji hitów z katalogu wytwórni Kayax. Natalia Przybysz nagrała gitarową wersję “Varsovie” Brodki, Skubas i Barbara Wrońska zinterpretowali balladę „Prócz Ciebie Nic” z repertuaru Kayah i Krzysztofa Kiljańskiego, Reni Jusis tanecznym krokiem wyśpiewała “Ja Pas!” Nosowskiej, debiutujący w Kayaxie Cooks zaprezentował swoją wersję “Niedopowieści” oraz na koniec – Sarsa zaśpiewała “Beksę” Artura Rojka. 

KOMENTARZE

Przeczytaj także