Scorpions i Phil Campbell wykonali utwór Motörhead [WIDEO]

/ 10 lipca, 2018

W dodatku w nagraniu wzięli udział wszyscy żyjący członkowie ostatniego składu Motörhead. Tu sytuacja była o tyle ułatwiona, że Mikkey Dee od kilku lat jest oficjalnym członkiem Scorpions. Do zespołu dołączył więc tylko gitarzysta Phil Campbell, by wykonać „Overkill”.

Michael Schenker ponownie zaatakował swojego brata

Przed wykonaniem utworu wokalista Klaus Meine powiedział:

Dzieliliśmy scenę wielokrotnie. Cóż mogę powiedzieć. Pora złożyć hołd drogiemu przyjacielowi, Lemmy’emu. Dawaj Mikkey, pokaż na co cię stać.

Poniżej możecie zobaczyć, jak wypadło to wykonanie.

Zespół Scorpions jest w trakcie europejskiej trasy koncertowej Crazy World Tour. Grupa odwiedziła niedawno nasz kraj, występując 1 grudnia w trójmiejskiej Ergo Arenie, ale już wkrótce ponownie u nas wystąpi. 29 lipca 2018 roku zespół zagra w łódzkiej Atlas Arenie.

Bilety dostępne są w następujących cenach:

  • Golden Circle: 295 PLN
  • General Admission: 229 PLN
  • Trybuna dolna: 345 PLN
  • Trybuna górna: 225 PLN
  • VIP: 699 PLN

24 listopada 2017 na półkach sklepowych pojawiła się nowa składanka zespołu Scorpions zatytułowana „Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads” (w różnych wariantach – CD, vinyl, wersja cyfrowa), na której możemy znaleźć 17 utworów, w tym dwa całkowicie nowe.

Na płycie znajdują się takie utwory, jak „Wind Of Change”, „Still Loving You”, „Send Me An Angel” czy „Holiday”, w większości w innych aranżacjach niż ze studyjnych płyt, ale przede wszystkim na „Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads” są dwa premierowe utwory, które grupa Scorpions zarejestrowała latem ubiegłego roku – „Melrose Avenue” oraz „Always Be With You”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także