Scorpions pracuje z producentem Metalliki nad ciężkim albumem

/ 30 stycznia, 2020

Matthias Jabs pojawił się w audycji „Talkin’ Rock With Meltdown”, podczas której wyjawił najbliższe plany Scorpions. Grupa wkrótce uda się do Los Angeles, gdzie zacznie pracę nad nowym albumem. Jego produkcją zajmie się Greg Fieldman, który wyprodukował ostatni album Metalliki, „Hardwired… To Self-Destruct”.

Jabs twierdzi, że na nowej płycie Scorpions będą brzmieli ciężej niż ostatnio:

Chcemy tego. Wszyscy mówią: „Zróbcie coś jak za czasów ‘Blackout’ albo ‘Love At First Sting’”. Taki mamy zamiar. Teraz jesteśmy trochę starsi, ale to nie ma żadnego znaczenia. W środku wciąż czujemy się młodo i mamy dużo energii. Koncerty są świetne. Wciąż mamy dobre pomysły, dobrze nam się pisze, a ten album będzie mocny.

%%REKLAMA%%

Nowy album ma ukazać się jeszcze w tym roku. Choć studyjną dyskografię Scoprions zamyka album „Return to Forever” z 2015 roku, dwa lata później – 24 listopada 2017 roku – światło dzienne ujrzała składanka „Born to Touch Your Feelings: Best of Rock Ballads”. Poza znanymi nam już utworami, znalazły się na niej również premierowe kompozycje zespołu.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także