Scorpions rozpoczęli europejską trasę. Co przyniosą nam koncerty w Polsce? [SPOJLERY]

/ 17 czerwca, 2019

Dla Scorpions, głównej gwiazdy imprezy (grupa pojawiła się na scenie pierwszego dnia festiwalu), był to też szczególny występ, bo inaugurujący kolejny koncertowy rozdział „Crazy World Tour 2019”. Za nieco ponad miesiąc muzycy przyjadą do Polski i zagrają dwukrotnie: w Gliwicach i na pograniczu Gdańska i Sopotu. Bilety na oba koncert wciąż dostępne są w sprzedaży. 

Scorpions w Polsce. Poznaliśmy support

Otwarcie Scorpions było bardzo udane. Na Rock The Coast Festival setlista miała blisko dwadzieścia utworów, a w repertuarze legendarnej niemieckiej formacji nie zabrakło m.in. „Coast to Coast”, „Send Me an Angel”, „Big City Nights”, czy nieśmiertelnego „Wind of Change”. Na bis grupa zaprezentowała „Still Loving You” oraz „Rock You Like A Hurricane”.

To było absolutnie niezapomniane przeżycie na Rock The Coast Festival

– napisali muzycy na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Scorpions Setlist Rock the Coast 2019 2019

Legendarna machina ruszyła z pełną mocą. Przed zespołem Scorpions niezwykle pracowite miesiące i 38 koncertów, które do listopada zagrają w Europie oraz Ameryce Południowej (Chile, Kolumbia, Ekwador oraz Brazylia, w której szykuje się kilka koncertów, w tym w ramach Rock in Rio). Wśród europejskich krajów, które znalazły się na koncertowej mapie Scorpions znalazły się m.in. Szwajcaria, Włochy, Austria, Portugalia, czy Francja i Niemcy, gdzie kapela gościć będzie czterokrotnie (wszystkie francuskie koncerty odbędą się w ramach festiwali). 

%%REKLAMA%%

Pierwszym niemieckim przystankiem będzie Ratyzbona, gdzie Scorpions wystąpi już w najbliższy czwartek, 20 czerwca. Kolejnym będzie Sommerfestival w Rosenheim, który zaplanowano na 19 lipca i bezpośrednio poprzedzi dwa polskie koncerty Scorpions

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także