Scorpions w przyszłym roku ponownie zagrają w Polsce

/ 4 grudnia, 2017

Zespół Scorpions dopiero co wystąpił w Polsce. Niemiecka grupa 1 grudnia, czyli w ostatni piątek, dała koncert w trójmiejskiej Ergo Arenie (w roli supportu zaprezentowała się formacja Nocny Kochanek). Wiadomo już jednak, że w przyszłym roku muzycy znowu zawitają w naszym kraju.

Koncert zespołu Hey będzie transmitowany w sieci

Na oficjalnej stronie grupy pojawiła się właśnie informacja, że 29 lipca grupa zagra w łódzkiej Atlas Arenie w ramach „Crazy World Tour”. Bilety dla członków oficjalnego fan-clubu mają trafić do sprzedaży już jutro. Na chwilę obecną więcej informacji nie podano do publicznej wiadomości. 

Nowa składanka już na rynku

24 listopada na półkach sklepowych pojawiła się nowa składanka zespołu Scorpions zatytułowana „Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads” (w różnych wariantach – CD, vinyl, wersja cyfrowa), na której możemy znaleźć 17 utworów, w tym dwa całkowicie nowe.

Fani grupy znajdą na nadchodzącej składance takie klasyki, jak „Wind Of Change”, „Still Loving You”, „Send Me An Angel” czy „Holiday”, w większości w innych aranżacjach niż ze studyjnych płyt, ale przede wszystkim na „Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads” pojawią się dwa premierowe utwory, które grupa Scorpions zarejestrowała latem tego roku – „Melrose Avenue” oraz „Always Be With You”. 

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także