Scott Ian (Anthrax) mówi, dlaczego w najbliższym czasie nie wróci Wielka Czwórka

/ 16 stycznia, 2023


Gitarzysta Anthrax podaje argumenty, dlaczego jego zdaniem przed 2025 rokiem nie należy się spodziewać powrotu Wielkiej Czwórki.


Choć ostatnie koncerty Wielkiej Czwórki thrash metalu odbyły się w 2011 roku, wielu ma wciąż nadzieję, że Metallica, Slayer, Anthrax i Megadeth jeszcze zagrają na jednej scenie. Ich zapał studzi Scott Ian.

Gitarzysta Anthrax w wywiadzie dla „Metal Edge” zauważył, że Metallica ogłosiła koncerty na lata 2023-2024 i nie ma szans, by w tym czasie rozważała powrót Wielkiej Czwórki:

Zastanawiałem się, co będzie jeśli ludzie będą tłumnie walili na koncert, którego supportem jest Pantera, a nikt nie przyjdzie na koncert, którego supportem jest Five Finger Death Punch. Ale potem pomyślałem: „Zaraz, mogliby ogłosić wieczór z Metallicą bez żadnych supportów a i tak wyprzedaliby dwa wieczory na każdym stadionie”. Nie ma żadnego znaczenia, kto z nimi gra. Nie potrzebują supportów. Jeśli Wielka Czwórka kiedykolwiek dojdzie do skutku w jakiejkolwiek formie nie stanie się to przed 2025 rokiem, bo Metallica ogłosiła już swoje plany. Możecie nie pytać o Wielką Czwórkę przed 2025 rokiem.

Metallica zagra w Polsce 5 i 7 lipca 2024 roku na stadionie PGE Narodowy. Dostępne są karnety na oba koncerty, a 20 stycznia o godzinie 10.00 do sprzedaży trafią bilety jednodniowe. Wejściówki, w zależności od miejsca, kupić można w cenie od 259 do 865 zł. Jednodniowy bilet na płytę kosztuje natomiast 775 zł.

METALLICA WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także