Scott Stapp (Creed) zapowiedział solowy koncert w Polsce [DATA, BILETY]

/ 24 marca, 2020

Scott Stapp, znany głównie jako wokalista post-grunge’owej formacji Creed, wystąpi na solowym koncercie w Polsce. Podczas jesiennego „The Survivor Tour” usłyszymy materiał z jego trzech autorskich albumów, jak i również największe hity Creed.

Scott Stapp zaprezentuje się dla polskich fanów 10 listopada 2020 roku w warszawskim klubie Proxima. Bilety na koncert będą dostępne od środy, 25 marca (11:00).

Ostatnim solowym wydawnictwem Stappa jest album „The Space Between The Shadows”, który ukazał się 19 lipca 2019 nakładem Napalm Records.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także