Sepultura i Crowbar w Polsce

/ 18 marca, 2010

Knock Out Productions oraz Show No Mercy mają zaszczyt zaprosić na prawdziwe święto metalowego grania! 21 kwietnia do krakowskiego „Studia” a dzień później do warszawskiej „Progresji” zawita jedna z najciekawszych tras metalowych odwiedzających Polskę w pierwszej połowie 2010.  Zapraszamy na koncerty dwóch kapel, których szczególnie przedstawiać nie trzeba: Sepultura oraz Crowbar!!!
Sepultura zainspirowała setki zespołów i wydała 11 płyt, z których takie tytuły jak „Arise”, „Chaos AD” czy „Roots” stały się kamieniami milowymi ciężkiej muzyki. Tym razem Brazylijczycy przyjeżdżają do Europy by promować swój ostatni, doskonale przyjęty album „A-Lex”.
Jak by tego było mało, obok legendarnej Sepultury, jako gość specjalny wystąpi inny zespół, który już teraz dorobił się miana klasyka swojego gatunku. Po ponad 10 letniej przerwie, do Polski ponownie zawitają pionierzy sludge metalu, zespół CROWBAR!!! Jest to band równie ważny dla metalowej muzyki co Slayer, Pantera, Morbid Angel czy Napalm Death. Polscy fani zapewne kojarzą doskonale głównodowodzącego zespołu Crowbar Kirka Windsteina, który w ostatnim czasie dwukrotnie odwiedził nasz kraj z Philem Anzelmo i zespołem Down.
To nie będzie zwyczajny metalowy koncert, lecz wyjątkowe wydarzenie, okazja by jednego wieczoru zobaczyć dwie żywe legendy, zespoły dzięki którym muzyka metalowe jest obecnie w tak doskonałej formie!
Supportami na trasie będą zespoły HAMLET z Hiszpanii oraz ARMED FOR APOCALYPSE z USA.
21 kwietnia – Kraków „Studio”, otwarcie drzwi 18:30, start 19:00
22 kwietnia – Warszawa „Progresja” otwarcie drzwi 18:30, start 19:00
Bilety kolekcjonerskie (85 zł – przedsprzedaż, 99 zł – w dniu koncertu) na krakowski koncert dostępne będą od środy 17-go maja w następujących pkt sprzedaży:

WARSZAWA:
 Shortcut “Traffic” ul. Bracka 25
KRAKÓW:
 Sklep “Metal Shop” ul. Długa 17A
 Sklep “Ebola” ul. Floriańska 13
 Klub "Studio” ul. Budryka 4
KATOWICE:
 Sklep “All” ul. Mickiewicza 14
RZESZÓW:
 Zebra Rock Shop – CH Europa
ŁÓDŹ:
 “Strefa Biletów” ul. Piotrkowska 59
WROCŁAW:
 Sklep “Maksel” SDH Feniks V pietro, Rynek 31/32
 
Bilety dostępne również w sieci Ticketpro na terenie całej Polski. 

REDAKCJA

KOMENTARZE

Przeczytaj także