Serial „Castle Rock” skasowany po dwóch sezonach

/ 4 listopada, 2020


Hulu poinformowało, że nie będzie przygotowywało kontynuacji serialu „Castle Rock”, który inspirowany był twórczością Stephena Kinga.


Serial „Castle Rock”, który doczekał się dwóch sezonów, właśnie został skasowany – decyzję przekazała odpowiedzialna za produkcję platforma Hulu. W Polsce serial można było oglądać na HBO GO.

„Castle Rock” zostało wyprodukowane przez Stephena Kinga i J.J. Abramsa. Każdy z dwóch sezonów przyniósł nam osobną historię – wszystkie związane były jednak z twórczością Kinga. Były pełne smaczków i nawiązań do prozy Mistrza Grozy, co bez wątpienia doceniali fani jego twórczości.

Serial zbierał pozytywne recenzje – zarówno ze strony krytyków, jak i fanów. Nie wiadomo, czemu Hulu podjęło decyzję o jego skasowaniu, ale może wynikać to z kryzysu w branży. Wcześniej platforma również anulowała kilka lepszych i gorszych produkcji.

W „Castle Rock” pojawili się André Holland, Melanie Lynskey, Bill Skarsgård, Tim Robbins, Lizzy Caplan, Elsie Fisher czy Paul Sparks. Pierwszy sezon zadebiutował w 2018 roku, drugi natomiast rok później.

KOMENTARZE

Przeczytaj także