Serial „Justified” powraca po latach. Zobacz pierwszy zwiastun! [WIDEO]

/ 16 maja, 2023

W lipcu zadebiutuje pierwszy odcinek serialu „Justified: City Primeval”, który powraca po latach na telewizyjną antenę. W sieci zaprezentowano zwiastun produkcji.


Serial „Justified” (w Polsce znany jako „Justified: Bez przebaczenia”) emitowany był w latach 2010-2015. Główną rolę zagrał w nim Timothy Olyphant, który wcielił się w postać szeryfa stanowego, Raylana Givensa. Produkcja FX zebrała świetne recenzje i w bardzo satysfakcjonujący sposób zakończyła się po sześciu sezonach.

Już jakiś czas temu poinformowano, że stacja planuje powrócić do postaci Givensa. Nastąpi to wraz z premierą serialu „Justified: City Primeval”, który w amerykańskiej telewizji ma zadebiutować 18 lipca.

Wiemy, że rzecz ma się dziać kilka lat po tym, gdy szeryf udał się na emeryturę. Musi jednak znów sięgnąć po broń, ponieważ w okolicy pojawił się seryjny morderca. W nowej odsłonie również zagra Timothy Olyphant, a obok niego pojawią się między innymi Adelaide Clemens, Boyd Holbrook, Marin Ireland czy Vondie Curtis-Hall.

W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun „Justified: City Primeval”:

KOMENTARZE

Przeczytaj także