Serj Tankian staje w obronie Johna Dolmayana

/ 24 czerwca, 2020

Serj Tankian i John Dolmayan nie ukrywają, że ich poglądy polityczne nie są zbieżne. Widoczne stało się to szczególnie w ostatnim czasie, kiedy obaj aktywniej udzielali się w mediach społecznościowych.

Wywołało to falę krytyki ze strony fanów w kierunku perkusisty System Od A Down, na co zareagował Serj Tankian, pisząc:

Kocham i szanuję mojego perkusistę i szwagra, niezależnie od tego jak przeciwne są nasze poglądy polityczne. Zawsze wspierał mnie w kwestii uznania ludobójstwa Ormian. Poziom nienawiści i głupoty jakie w sieci płyną pod jego adresem są nieusprawiedliwione (…). Pamiętajcie, niezależnie od poglądów, tylko artyści, którym naprawdę zależy, są gotowi ryzykować alienowanie fanów w imię tego, co uważają za prawdę. Niektórzy uważają to za słabość, ale artystyczna i polityczna dychotomia a może i kwadrychotomia (nie ma takiego słowa) uczyniły System Of A Down tym, czym dziś jest.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także