Sharon Osbourne: Ozzy musi poddać się poważnej operacji

/ 15 września, 2021

Żona Ozzy’ego Osbourne’a w ostatnim wywiadzie zdradziła, jak ze zdrowiem legendarnego wokalisty Black Sabbath.


Ostatnie kilkadziesiąt miesięcy nie było szczęśliwe dla Ozzy’ego Osbourne’a, który uległ szeregowi wypadków. Choć nie zagrażały one życiu muzyka, w znaczący sposób wpłynęły na jego codzienne funkcjonowanie.

W wywiadzie dla DailyMailTV żona wokalisty – Sharon Osbourne – zdradziła, że Ozzy ma w najbliższym czasie przejść „poważną operację ortopedyczną kręgosłupa”, która ma pozwolić mu na odzyskanie sprawności i poprawę ogólnej ruchliwości. Zdaniem Sharon, to właśnie te dolegliwości sprawiały, że Ozzy nie był w stanie występować na scenie.

Przekonuje, że jeśli operacja się uda, wokalista znów będzie koncertował:

To, co najbardziej mnie ekscytuje, to powrót mojego męża na scenę. Modlę się, żeby w końcu do tego doszło

– powiedziała. I dodała:

Cała ta sytuacja łamie mi serce. On bardzo chce wrócić na trasę. Tęskni za przyjaciółmi, muzykami. To jego partnerzy. Tęskni za tamtym życiem. Jeśli chodzi o chorobę Parkinsona, to wszystko jest w porządku. On czuje się dobrze. Ma ją pod kontrolą.

Jakiś czas temu krążyły plotki, że Ozzy Osbourne pracuje nad kolejnym solowym albumem. Przypomnijmy, że wokalista opublikował dwunasty krążek zatytułowany „Ordinary Man” 21 lutego 2020 roku. Wydawnictwo spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów.

„Wydanie specjalne: Black Sabbath + Ozzy Osbourne” – KUP TERAZ!

KOMENTARZE

Przeczytaj także