Sharon Osbourne szczerze o tegorocznych problemach zdrowotnych Ozzy'ego

/ 9 kwietnia, 2019

Trzeba przyznać, że ostatnie miesiące nie są najszczęśliwsze dla Ozzy’ego Osbourne’a. Kolejne problemy zdrowotne sprawiły, że zmuszony został do przełożenia dziesiątek koncertów. Co jednak ważniejsze, gdy zaczyna radzić sobie z jednym problemem, natychmiast pojawia się drugi. Ostatnio artysta znów musiał przejść zabieg po tym, jak wywrócił się w swoim domu.

Ozzy Osbourne wyda reedycję płyty w 3D

Podczas udziału w programie CBS Show pt. „The Talk”, o problemach męża postanowiła wypowiedzieć się Sharon Osbourne:

Ozzy… O, Boże, nie wiem od czego zacząć, więc postaram się zrobić to szybko… Na początku roku miał grypę, która przeszła w zapalenie oskrzeli, a to przerodziło się w zapalenie płuc. Kiedy powrócił do walki z grypą, wyszedł ze szpitala i miał wypadek w domu. Upadł. Był środek nocy. Wiele lat temu miał wypadek motocyklowy, po którym był w śpiączce. Teraz odnowił tamte kontuzje – pleców, szyi i ramion. Musieli usunąć metalowe wstawki, które znajdowały się w całym jego ciele. W związku z tym musieliśmy odwołać wszystkie tegoroczne koncerty. Ale jest dobrze, ma się naprawę świetnie.

Choć fizycznie Ozzy dochodzi do siebie, psychicznie nie jest już tak dobrze, o czym wspomniała Sharon:

Czuje się po prostu okropnie. Powtarza, że występowanie na scenie to jedyna rzecz w jego życiu, którą robił dobrze i decyzja o odwołaniu koncertów go dobija.

– przyznała żona wokalisty.

%%REKLAMA%%

Wcześniej Ozzy Osbourne wyraził smutek z powodu konieczności odwołania koncertów. W opublikowanym na Facebooku oświadczeniu przeczytać możemy:

Nie wierzę, że muszę przełożyć kolejne koncerty. Słowa nie są w stanie wyrazić mojej frustracji, złości i przygnębienia, że nie będę w stanie koncertować. Jestem jednocześnie wdzięczny za wsparcie, które otrzymuję od mojej rodziny, zespołu, przyjaciół i fanów. To mnie napędza. Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej… Na pewno wrócę do pełni sił… i wtedy dokończę trasę… I will be back!

Zespół Judas Priest zapewnił niedawno, że powróci z Ozzym na europejską trasę, gdy tylko wokalista wydobrzeje. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także