Sharon Osbourne wyjawia, do kogo należy Black Sabbath

/ 8 sierpnia, 2020

Sharon Osbourne gościła w programie „Steve-O’s Wild Ride”, w którym opowiedziała nieco o kulisach Black Sabbath. Chociaż do klasycznego składu zaliczają się Ozzy Osbourne, Tony Iommi, Geezer Butler i Bill Ward, w zespole nie wszyscy są równi.

Sharon powiedziała:

Ozzy i Tony są właścicielami nazwy. Geezer i Bill nie mają praw do nazwy. To Ozzy i Tony są partnerami, jeśli chodzi o Black Sabbath. Są równi. A pozostali dostają gażę za to, że grają.

%%REKLAMA%%

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Przypominamy, że w sprzedaży jest ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

„Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” wciąż dostępne jest w sprzedaży. Znajdziecie je w Empikach oraz salonikach prasowych w całej Polsce, ale przede wszystkim na naszej stronie internetowej – wszędzie za 19,99 zł. Zakupy on-line to najbezpieczniejsza obecnie forma sprzedaży!

KUP TERAZ!

rf | fot. Warner Bros. Records

KOMENTARZE

Przeczytaj także